Kúpeľňový nábytok / Fürdőszobabútorok / Bathroom furniture / Badmöbel - LAMYA s.r.o.

Spoločnosť Juventa bola založená v roku 2000 . V roku 2004 bola postavená a uvedená do prevádzky fabrika kúpeľňového nábytku. Továreň bola modernizovaná v roku 2007 a uvedená do prevádzky v júli 2007. Neskôr bola založená výroba luxusného nábytku VIP triedy - BOTTICELLI.

Fabrika Juventa

Nová fabrika Juventa bola navrhnutá odborníkmi z talianskej firmy SCM ako aj vačsina strojov na spracovanie dreva SCM Group, časom bolo inštalované aj drevospracujúce zariadeníe SGM Group (svetový líder v oblasti priemyslu) a zariadenia popredných francúzskych a nemeckých výrobcov ako Homag a Burkle.

DREVOSPRACUJÚCE ZARIADENÍE

Predmetom zvláštnej hrdosti firmy je automatická lakiernicka linka talianskej firmy Cefla finishing . Linka dĺžkou 61 metrov , s pouzitím UV žiarenia umožňuje vyrobiť 1200 m2 vysokolesklěho povrchu za 8 pracovných hodin.

lakiernicka linka

Fabrika Juventa je príkladom modernej technologickej výroby vysokej kvality . Všetky procesy výroby sú automatizované s minimálnym zásahom človeka a maximálnym využitím počítačových technológií, ktoré umožňujú rýchlu výrobu vysoko kvalitného nábytku.Na výrobu nábytku sa používajú kvalitné odolné materiály od renomovaných výrobcov : Rehau (DE) , ICA (IT) , ICO (IT) , Krono (PL) , Egger (RO) , Imawell (DE) . Kovanie Hettich (DE), Hafelle (DE), GTV (PL),Gamet (PL), Nomet (PL).Naši odborníci absolvovali špeciálne školenie poprednými talianskymi výrobcami nábytku. Dnes výrobná kapacita závodu predstavuje 30 000 kusov za mesiac.Toho času približne 400 zamestnancov je zapojených do výrobného procesu.V priebehu rokov spoločnosť Juventa a jeho vysoko kvalifikovaný personál získali status spoľahlivého a seriózneho partnera.Zviditeľnili sme sa aj na nábytkárskom veľtrhu "M.O.W. 2014 - Mobellmess Ostwestfallen" v Bad-Salzuflen a tiež «ISH 2015» vo Frankfurte am Main .Svoje produkty exportujeme do Holandska , Poľska , Českej republiky , Estónska , Chorvátska , Nemecka a našim záujmom je naďalej rozširovať okruh našich partnerov.